Výrobcovia / značky

O Nás

Úvod O Nás

Sme občianské združenie Levoča Nordic Centrum, ktoré prevadzkuje rovnomerný areál pre bežecké lyžovanie v Levočských vrchoch medzi obcami Uloža a Vyšné Repaše. Ako občianské združenie sme registrovaný sociálny integračný podnik. Naše obchodné aktivity v distribúcii a predaji športového tovaru ponúkame zakazníkom cez inetrnetovú platformu nordic-bike.sk. Gastro zariadenia, požičovne športového výstroja, ski a bike servisu sú obchodnou náplňou združenia a touto obchodnou činnosťou rozširujeme zdroje príjmu ktoré primárne slúžia na rozvoj lyžiarského areálu ako nekomerčnej činnosti.

 

V našej ponuke nájdete celu škálu kvalitného športového tovaru renomovaných zahraničných značiek primárne zameraného na bežecké lyžovanie a cyklistiku.

 

FISCHER (Rakúsko): svetová jednotka v bežeckom lyžovani. Bežky Fischer už dlhé desaťročia určujú svetový trend v bežeckom lyžovaní.

V ponuke Fischeru sú dostupné bežky od základných turistických modelov až po lyže pre svetový pohár a olympíjskych víťazov.

 

BJORN DAEHLIE  (Nórsko): Vysoko kvalitné oblečenie na bežky, šport a voľný čas. Firma Daehlie dnes určuje svetvé trendy a špičkovú kvalitu podkutu dlhoročným partnerom Nórskej reprezentácie v behu na lyžiach.

Daehlie je aj oficiálným fashion partnerom Levoča Nordic Centrum.

 

SWIX (Nórsko): Svetová jedinčka vo výrobe lyžiaeských voskov a paličiek pre bežecké lyžovanie.

 


ALPINA (Slovinsko): Veľmi kvalitné a dizajnoo atraktívne topánky na bežecké lyžovanie, trekking a voľný čas.

 

OKULIARE BLIZ (Švédsko):  Veľmi kvalitno a dizajnovo atraktívne dizajnovo spracované okuliare  na šport a voľný čas.

 

 

SWENOR ROLLER SKI (Nórsko): špičkové nórske kolieskové lyže ktoré úspešne už niekoľko rokov používaju na svoj tréning mnohé národne športové tímý či kluby na letný tréning. Oficiálne kolieskové lyže pre reprezentačné tímy Nórska, Švédska, Kanady, Poľska, Českej republiky, Nemecka.

 

Značky

      

Copyright 2015 - 2023 © nordic-bike