Výrobcovia / značky

O Nás

Úvod O Nás

Sme obchodná spoločnosť s názvom Nordic& Bike Centrum, s.r.o, ktorá na Slovenský trh distribuuje športové značky zo zameraním pre bežecké lyžovanie a cyklistiku. Náše oficiálne webové sídlo je www.nordic-bike.sk kde si možete pozriet a individuálny zákaznici aj objednať konkretný tovar. 

Na Slovenskom trhu exkluzívne zastupujeme tieto znacky:

 

- KV+ (Švajčiarsko): vynikajúce bežecké lyžiarske paličky ktoré už viac ako 8. rokov používa momentálne najväčšia hviezda v bežeckom lyžovani nórsky lyžiar Martin Jonsrud Sundby a v roku 2016 k nemu pribudol olympíjsky víťaz, majster sveta a 3x násobny víťaz celkového poradia v behu na lyžiach Dário Cologna (Švajčiarsko). V portfóliu tovaru sa nachádzajú takisto vynikajúce trekingové paličky, paličky na Nordic Walkking, oblečenie, lyžiarské vaky a doplnky.

 

- Rottefella Bindings (Nórsko) Lyžiarské bežecke viazanie, ktoré je dnes to naj na trhu a používa ho viac ako 70% pretekárov vo svetovom pohári v behu na lyžiach a biatlone. V ponuke sú modelove rady Pro, Race, Performance, Amater, Back Country a Junior. 

 

- CNP Professional a Project E2 (Anglicko): špičková doplnková výživa pre športovcov, ktorú používa napríklad cyklistický Team Sky, Britská reprezentácia v cyklistike, Patrik Kuril- majster sveta v paracyklistike v roku 2015 a bronzový medailista na paralympiade v Rio de Janiero, futbalový team Manchester United a špičkový svetový vytrvalec Mo Farah zlatý medailista na OH 2012 na 5 a 10.km, ako aj mnoho ďalších svetových atlétov na celom svete.

 

- KASK Helmets (Taliansko): Vynikajúce cyklistické prilby používané Teamom Sky a ich najväčšou hviezdou a 3 násobným víťazom Tour de France Chrisom Froomom.

 

GAERNE Cycling Shoes (Taliansko): Legendárne cyklistické tretry ktoré založil Ernesto Gazzola a ktore sa vyrabajú už viac ako 50. rokov a jazdia na nich špičkové teami a pretekári cyklistických World Tour Teamoch. Krásny talianský dizajn, prepracovanosť a vynikajúca kvalita predurčila Gaerne, stať sa jedným s top lídrov vo vývoji a v dizajne v segmente cycklo tretier. V ponuke nájdete ako špičkové karbonové tretry, tak aj cenovo dostupné tretry pre amatérov pre cestnu, horsku a free ride cyklistiku, tak aj tretry pre triatlon. 

Všetky tretry sa vyrabajú v domácom závode v Taliansku a nesú naozaj pečat HandMade In Italy!

 

 

- Vauhti Wax (Fínsko): Najstaršia firma na svete na výrobu lyžiarských voskov. Značka ktorá už dlhodobo patrí do každej výbavy svetových lyžiarských národných teamoch na ZOH, MS, SP. 

 

- Gállium Wax (Japonsko): Momentálny svetový líder vo výrobe skĺzných voskov. Pridaním kovu Gállium získali tieto vosky neuveriteľne skĺzne parametre. Momentálne je to Top Wax produkt ktorý veľmi úspešne používaju všetky národné teami na OH, MS a SP v behu na lyžiach, biatlone, zjazdovom lyžovaní či v skokoch na lyžiach.

 

- Swenor Roller Ski (Nórsko): špičkové nórske kolieskové lyže ktoré úspešne už niekoľko rokov používaju na svoj tréning mnohé národne športové tímý či kluby na letný tréning. Oficiálne kolieskové lyže pre reprezentačné tímy Nórska, Švédska, Kanady, Poľska, Českej republiky, Nemecka.

 

Obchodných partnerov zároveň radi privítáme v našej vzorkovni v Levoči kde si môžu prezrieť kolekcie a produkty konkrétných značiek. Vzorky produktov CNP Professional pri záujme pošleme na ochutnanie a testovanie konkrétnému zákaznikovi na jeho adresu. 

Značky

      

Copyright 2015 - 2022 © nordic-bike