Výrobcovia / značky

Podporujeme

Úvod Podporujeme

 

Program sponzorstva, reklamy, či materiálnej podpory každoročne prehodnocujeme.

Naš sponzoring sa prioritne zameriava na podporu športových aktivít v regióne Spiša a Tatier. Podporujeme športové kluby, jednotlivcov, tak hlavne športové podujatia zamerané na beh na lyžiach a cyklistiku. 

Medzi naše Top sponzorské priority patrí podpora týchto aktivít:

 

Levoča Nordic Centrum: Lyžiarský bežecký areál v Levočských vrchoch v lokalite Krúžok v nadmorskej výške 1000 m.n.m, ktorý je v zimných mesiacoch velmi obľubený a navštevovaný priaznivcami bežeckého lyžovania.

www.lnc.sk

 

Patrik Kuril: Paralympíjsky majster sveta v cestnej cyklistike v roku 2015, víťaz pretekov Svetového pohára a bronzový medailista z časovky na paralympiáde Rio de Janiero 2016

www.sportakus.sk

 

Zuzana Šefčíková (XC Ski Team Levoča): Najlepšia slovenská juniorská reprezentantka v behu na lyžiach

 

Jozef Šefčík (XC Ski Team Levoča): Slovenský juniorský reprezentant SR v behu na lyžiach

 

XC Ski Team Levoča: Lyžiarský bežecký klub, ktorý už niekoľko rokov veľmi úspešne vychováva mladých reprezentantov SR v behu na lyžiach a organizuje preteky SP v behu na lyžiach a preteky SP na kolieskových lyžiach

 

 

Cyklo maratón Levočské vrchy: Veľmi obľubený a úspešne sa rozvijajuci cyklo maratón na horských bicykloch, ktorý vedie veľmi atraktívným a málo známim centrálnym prostredím Levočských vrchov, cez bývalý Vojenský vycvikový priestor Javorina. 

www.cyklospis.sk

 

Časovka do vrchu Levoča- Krúžok: Regionálné preteky v cestnej cyklistike. Trasa pretekov vedie cez náročné stupanie na vrch Krúžok nad obcou Úloža do nadmorskej výšky 1000 m.n.m. Kopec Krúžok je jeden z najnaročnejsích a najkrajších kopcov na Slovensku s priemerným sklonom až 6,5% a miestami úsekmi až do 12- 14% sklonu. 

www.cyklospis.sk

 

V prípade záujmu o sponzorovanie vaších aktivít napíšte nám stručný opis vami predkladaného športového projektu. 

Projekt alebo žiadosť zasielajte mailovou formou na: info@nordic-bike.sk

 

 

 

 

 

 

 

 

Značky

      

Copyright 2015 - 2022 © nordic-bike